20 березня 2014 року у Кленовецькій ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося чергове засідання педагогічної ради на тему: "Творча лабораторія вчителя – один із основних важелів результативності роботи".
Пропонуємо один із підготовлених матеріалів вчителем початкових класів Мальованик О.І.
Пропонуємо матеріали, використані на відкритому уроці з німецької мови у 6 класі, який був проведений згідно плану роботи МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу.
Пропонуємо матеріали, використані на відкритому уроці з української мови у 6 класі, який був проведений згідно плану роботи МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу.
Тема уроку: "Офіційно-ділова лексика. Узагальнення знань по темі "Лексикологія"".
Урок підготувала і провела вчителька української мови та літератури Кленовецької ЗОШ І-ІІ ступенівПереста Тетяна Йосипівна.
Пропонуємо матеріали використані на відкритій виховній годині у 3 класі, яка була проведена згідно плану роботи МО класних керівників.
Тема виховної години: «Немає друга - шукай, а знайшов – бережи».
Підготувала та провела класовод 3 класу Вранець В.М.
21 травня 2013 року У Кленовецькій ЗОШ І- ІІ ступенів у початковій ланці відбувся випускний вечір «Прощання з початковою школою», який підготувала та провела класовод 4 класу Мальованик О.І.
Пропонуємо матеріали використані на відкритій виховній годині у 4 класі, яка була проведена згідно плану роботи МО класних керівників. Тема виховної години: «Золоті правила ввічливості». Підготувала та провела класовод 4 класу Мальованик Ольга Іванівна.
16 квітня 2013 року в розрізі п'ятого засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів вчителем трудового навчання В.М. Вранець був проведений відкритий урок з трудового навчання у другому класі на тему: "Виготовлення вітальної листівки до Великодня". Пропонуємо вашій увазі матеріали, підготовлені до уроку
11 квітня 2013 року у Кленовецькій ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено п’яте засідання методоб’єднання вчителів природничо-математичного циклу на тему: Педагогічна технологія «Створення ситуації успіху» при викладанні уроків природничо-математичного циклу. До засідання були підготовлені матеріали
готувати учнів до життя в сучасному суспільстві, суттєвими ознаками якого є високий рівень розвитку інформаційних технологій, використання комп’ютерів у всіх галузях виробництва й управління;
через поєднання традиційних форм роботи на уроках математики з комп’ютерною підтримкою розвивати творчі здібності учнів, їх дослідницьку діяльність, бажання самостійно працювати і здобувати знання.
Основний зміст роботи – набуття учнями знань, умінь і навичок у галузі інформатики і здатність розв’язувати необхідні теоретичні та практичні задачі з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в області математики.