З січня 1738 року Петро І видав наказ про правила дорожнього руху. Ці правила обмежували швидкість їзди карет. Було введено правосторонній рух. Тільки в 1891 році вперше в Україні, а саме в Одесі, з’явився автомобіль. У 1940 році були прийняті типові правила дорожнього руху. Вони змінювалися, доповнювалися, удосконалювалися. Виходячи з вимог міжнародних правил, враховуючи передовий досвід, з 1 січня 2002 року були введені нові «Правила дорожнього руху України».
Зберегти здоров’я і життя людей на нашій чудовій планеті — найважливіше завдання багатьох служб ( медиків, педагогів, працівників державної автоінспекції, пожежних): вивчення та чітке дотримання правил вуличного руху — основне завдання всіх учасників руху: водіїв, пішоходів, пасажирів.
Щороку в світі від дорожньо-транспортних пригод гине понад 250 тисяч людей. За рік в Україні загинуло понад 5 тисяч людей, а понад 30 тисяч отримують травми. Щоб попередити дорожньо-транспортні пригоди, небезпеку для здоров’я і життя, треба дуже добре знати та дотримуватися правил дорожнього руху. На жаль, не всі добре знають їх або іноді нехтують ними. Вони обов’язкові для всіх учасників руху. Учасники агітбригади «Форсаж» звернули увагу присутніх на проблеми дорожнього руху. Вони пригадали правила попередження ДТП та представили невеличку виставу «Уроки життя».
Будьте обережні на дорогах! |